reklama 11C

reklama

Chudybovo druhé místo při sobotním CSI Mnichov

 12.11.2017 10:35 | AUTOR

ikonka

Slovenský jezdec Bronislav Chudyba si na závěr sobotního dne 11. listopadu připsal při mezinárodních skokových závodech CSI3* v německém Mnichově další výborný výsledek. S koněm Quinsy totiž obsadil v poslední sobotní soutěži pěkné druhé místo…

reklama 12A

Tento slovenský jezdec sedlal během sobotního dne své tři svěřence, přičemž nejvíce se mu dařilo právě při posledním sobotním startu. S koněm Quinsy nastoupil do soutěže 150 centimetrů vysoké, kde o pořadí na předních místech rozhodovalo rozeskakování. Do něho se po bezchybném základním kole probojovalo celkem jedenáct dvojic, mezi nimi právě i Bronislav Chudyba.

Ten svého koně prováděl velice dobře i trasou rozeskakování, neboť dokončil bezchybně. Dosažený čas 40,32 vteřiny nestačil pouze na vítěze a přisoudil této slovenské dvojici výborné druhé místo. Všem svým soupeřům ujel Jens Baackmann s koněm Quantara, který jako jediný pokořil hranici 40 vteřin.

O vyvrcholení celých závodů se postará nedělí Grand Prix, kde bude opět startovat i Bronislav Chudyba. Na parkuru 160 centimetrů vysoké se představí s koněm Lester IX.

Kompletní výsledky nalezete ZDE.reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace