reklama 11C


České družstvo páté při pátečním MS Ebreichsdorf

 04.08.2017 20:48 | AUTOR

Další úspěch si připsalo družstvo českých juniorů v pátek 4. srpna ve volné sestavě při voltižním mistrovství světa, které hostí rakouský Ebreichsdorf. S výsledkem 7,002 bodů se čeští reprezentanti postavili na skvělé páté místo…

reklama 12C

ilustrační foto: Petr Videnka

V rámci pátečního programu při juniorském mistrovství světa ve voltiži v rakouském Ebreichsdorfu se opět dařilo našemu družstvu. Čeští junioři získali spolu s Patriotem 7,002 bodů, což ve startovním poli dvanácti týmů stačilo na pátou příčku.

Spolu s Landarem odstartovala v druhé povinné sestavě při MS Vanessa Krištofová. Česká reprezentantka dokončila s 6,341 body a stala se první Češkou, která postoupila ve své kategorii až do finále na mistrovství světa!

Na start se také postavila v seniorské kategorii při mistrovství Evropy Weronika Zelinková, která spolu s Aladinem získala v první volné sestavě 6,597 bodů.

Kompletní výsledkové listiny naleznete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• 23. 2. od 9.45 hod.: výběr plemenných hřebců v Písku – ASCHK

 

Další plánované přenosy na EquiTV.cz:

• 29. 2. od 9.45 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF spřežení v Brně

• 8. 3. od 8.00 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF skoky v Královicích

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace