Češi mají za sebou drezuru na CAI v Altenfeldenu

V rakouském Altenfeldenu se ve dnech 14. – 17. června konají mezinárodní vozatajské závody CAI. Česká republika je při nich zastoupená v kategorii pony párů, jednospřeží, dvojspřeží i čtyřspřeží. Jak si naši jezdci vedli v drezuře, se dočtete níže.
16.06.2018 08:29  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Drezurní zkouška byla na programu během prvních dvou soutěžních dnů. V kategorii dvojspřeží pony se představili Vít Vlašic a Michal Kořínek. Vít Vlašic dokončil s výsledkem 69,43 bodu na druhém místě, Michal Kořínek skončil třetí se 71,91 body.

V jednospřeží se z českých jezdců dařilo nejvíce Janu Exnarovi, který je jednadvacátý a do maratonu si ponese 65,02 bodu. Markéta Jelínková je průběžně na 25. místě a má jen o dva body více, než Jan Exnar.

V soutěži dvojspřeží se Jan Nesvačil umístil jako třináctý s 66,84 body a jeho bratr Radek zajel 14. výsledek v hodnotě 68,49 bodu.

Jiří Nesvačil senior se svým čtyřspřežím zajel sedmý výsledek v rámci drezur, dostal 75,51 bodu. V národní soutěži čtyřspřeží startoval Petr Vlašic a jeho výkon ohodnotili rozhodčí 77,28 body.

V sobotu je na programu maraton, neděle uzavře závody vozatajským parkurem.