reklama 11A


Třetí příčka na závěr Lyonu pro Emmu de Moussac

 04.11.2018 12:26 | AUTOR

ikonka

Česká reprezentantka Emma Augier de Moussac si nechala své nejlepší výsledky až na závěrečný den, neděli 4. listopadu. Na obtížných mezinárodních skokových závodech CSI5*-W ve francouzském Lyonu totiž nechybovala a skončila na výborné třetí pozici…

reklama 12C

O výborné zakončení svého působení na CSI5*-W ve francouzském Lyonu se postarala Emma Augier de Moussac. V neděli totiž ze dvou startů předvedla dvě bezchybné jízdy, a s oběma svěřenci se vešla do elitní pětice.

Emma Augier de Moussac sedlala obě své klisny v rámci nedělní soutěže 150 centimetrů vysoké, která se jela na čas. S Rubio Monocat Electric se jí podařilo absolvovat všechny překážky bez trestných bodů, a navíc ve výborném čase. Česká dvojice si totiž na konto zapsala 61,73 vteřiny, což je dostalo až na výborné třetí místo konečného pořadí.

České jezdkyni se tento den dařilo i s druhou klisnou. S Divou totiž taktéž nechybovala a se soutěží si poradila i v podobném čase. Do cíle se dostala za 61,97 vteřiny, což pro jezdkyni tentokrát znamenalo pěkné páté místo.

S oběma klisnami tak Emma Augier de Moussac nechyběla na dekorování. Soutěž dokončilo celkem 16 dvojic bez trestných bodů.

O závěr skokové části při CSI5*-W v Lyonu se postará soutěž Světového poháru, kde však česká jezdkyně startovat nebude.

 

Startovní a výsledkové listiny naleznete ZDE.

Foto: archiv jezdkyněreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE