reklama 11D


Internetové a televizní vysílání CSI Olomouc 2018

 14.06.2018 15:16 | AUTOR

ikonka

Světový pohár v parkurovém skákání J&T BANKA CSI3*-W Olomouc každoročně přiláká do ochozů kolbiště během čtyř soutěžních dnů přes 10 tisíc návštěvníků. Prostřednictvím televizního a internetového vysílání si ho však nenechá ujít půl milionu diváků!

reklama 12C
 
Tradičně největší podíl na sledovanosti tohoto mítinku má v rámci České republiky sportovní kanál České televize, který každý den zařadí tzv. sumář a živě odvysílá nedělní Grand Prix. Její začátek je naplánován na 12.00 hodinu. Prostřednictvím internetového vysílání pak diváci budou moci sledovat od čtvrtka 21. do neděle 24. června kompletní skladbu soutěží. Začátky on-line přenosů jsou ve čtvrtek od 8.15 hodin, v dalších dnech pak od 7.45 hodin – tj. vždy zhruba 15 minut před začátkem úvodní soutěže daného dne. 
 
Live budou moci diváci sledovat dění na kolbišti nejen na webu ČT Sport, ale také na domovských stránkách J&T Banka CSI3*-W Olomouc s adresou www.csiolomouc.cz a v neposlední řadě prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz. Tam také budou průběžně ke zhlédnutí vybrané jízdy, video rozhovory s vítězi soutěží a úspěšnými českými jezdci. Později budou k dispozici i nezkrácené video záznamy všech soutěží, a to jak na stránkách EquiTV.cz, tak na i-Vysílání České televize. 
 
Premiéry 10minutových denních sumářů na ČT Sport jsou naplánovány ve čtvrtek a v pátek na 23. hodinu a 35. minutu. V sobotu a v neděli je diváci uvidí o pět minut později. Po premiéře budou dostupné opět přes internet a reprízy poběží druhý den ráno – v časech 7.15 (pátek), 8.05 (sobota), 7.00 (neděle) a 8.35 (pondělí). Každopádně všechny uvedené časy pořadatelé doporučují si v konkrétní dny ověřit v internetovém televizním programu, neboť s ohledem na další vysílání může dojít k nezbytným časovým posunům.  Stránky jednotlivých pořadů najdete pod níže uvedenými odkazy.
 
Příznivci parkurového skákání se mohou těšit i na krátké reportáže ve sportovním zpravodaji Report na televizním kanálu Sport 5 a v neposlední řadě v Jezdeckém magazínu vysílaném hned na několika programech. Další podrobnosti najdete na adrese www.csiolomouc.cz.
 

ŽIVĚ ON-LINE

ČTVRTEK

PÁTEK

SOBOTA

NEDĚLE

 

DENNÍ SUMÁŘE ČT SPORT

ČTVRTEK / PÁTEK

PÁTEK / SOBOTA

SOBOTA / NEDĚLE

NEDĚLE / PONDĚLÍ

 

ŽIVĚ ČT SPORT

NEDĚLE OD 12.00 HODINreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE