reklama 11D

Synové známých jezdců vítězili v soutěžích CSI1* při Prague Cupu v Chuchli

ikonka

Nedělní program CSIO3*-W CET Prague Cupu v Chuchle Areně Praha zahájily dvě jednohvězdičkové kategorie. V té první vyhrál Patrik Opatrný, v druhé Filip Skrzyczynski. Jistě tak udělali radost svým otcům, kteří jsou oba velmi úspěšní jezdci.
30.06.2024 10:35  |  Autor: Josef Malinovský, tisková informace Czech Equestrian Teamu  |  Foto: Kateřina Návojová  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12A

 
Patrik Opatrný na valachovi nenašel přemožitele v poslední šanci CSI1* na parkuru s překážkami vysokými 125 centimetrů. Jeho čas v cíli byl 58,38, což je o tři sekundy méně než v případě druhé umístěné Nyny Bartoňkové v sedle valacha Crado Von Wichenstein. Třetí byl Vladimír Malák s klinou Perla Van TEr Moude. 
 
 
Ve finále CSI1* Tour na výšce 135 centimetrů se mezi šestici dekorovaných žádný z Čechů nedostal. Nejlepší byl Daniel Pospěch s valachem Messenger Blude, jenž skončil devátý před Adrianou Hakrovou na valachovi Cumano´s Beat Boy Z. 
 
Vítězství se podařilo vybojovat Filipovi Skrzyczynskému z Polska s valachem Cambiale Z, jenž cílem projel v čase 58,08. Pod jednu minutu se dostala ještě Alexah Robinson z Austrálie v sedle klisny Dharkane Z, jejíž čas byl o šest desetin pomalejší. 
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM. On-line přenos je možné sledovat v neděli na webu CSIO Praha, prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz a na platformě ClipMyHorse.cz. Živý přenos z nedělní Grand Prix vysílá televize Nova na kanálech Nova Action a Nova Sport 1.
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 Apliakce EQUINET
Stáhněte si aplikaci EQUINET a mějte všechny informace o koních jako první!
FANCLUB Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
Budoucnost našich médií je i ve Vašich rukou. Podpořte nás členstvím ve fanclubu! VÍCE ZDE...
Sociální sítě Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
FB Jezdci.cz FB EquiTV.cz FB Jazdci.sk
Připojte se k tematickým skupinám Jezdci.cz na sociálních sítích Facebook a WhatsApp
Skoky Facebook WhatsApp
Drezura Facebook WhatsApp
Všestrannost Facebook WhatsApp
Spřežení Facebook WhatsApp
Voltiž Facebook WhatsApp
Vytrvalost Facebook WhatsApp
Western Facebook WhatsApp
Pólo Facebook WhatsApp
Dostihy Facebook WhatsApp
Klusáci Facebook WhatsApp
Chov Facebook WhatsApp
Ostatní Facebook WhatsApp

reklama 13B

NEPŘEHLÉDNĚTE