V Martinicích u Březnice se v sobotu rozdávaly první sady medailí při mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí a juniorů. Vyvrcholily týmové soutěže, v nichž si zlato odvezli reprezentanti severních Čech a hlavního města Prahy.