ikonka
První medaile z Martinic: Zlato mají severočeské děti a junioři z Prahy
02.08.2025 22:37

V Martinicích u Březnice se v sobotu rozdávaly první sady medailí při mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí a juniorů. Vyvrcholily týmové soutěže, v nichž si zlato odvezli reprezentanti severních Čech a hlavního města Prahy.

reklama 11A

Diskuze

reklama 12B
NEPŘEHLÉDNĚTE