Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11D

reklama

Živě: Dostihová sezona začíná. Sledujte zahajovací mítink z Mostu

 18.05.2020 16:00 | AUTOR: Martin Cáp |
ŽIVĚ

ikonka

V pondělí 18. května odpoledne se koná první dostihový den za zavřenými dveřmi v severočeském Mostě. Kompletní program osmi dostihů včetně vrcholu dne Memoriálu Rudolfa Deyla vám v přímém přenosu nabídne internetová televize EquiTV.

reklama 12D
 
Dlouhé čekání je u konce, v pondělí 18. května startuje v Mostě nová dostihová sezona. Připraveno je osm dostihů, vrcholem dne bude 45. Memoriál Rudolfa Deyla (1400 m). V roli favoritky půjde do předzkoušky Jarní ceny klisen loňská trojnásobná vítězka Barthesa.
 
Zajímavým dostihem bude také 3. Memoriál Jaroslava Podolana (II, 2000 m) a velké lákadlo rámcového programu představují dostihy tříletých koní za účasti řady kandidátů klasických dostihů.
 
Do sedel se vyhoupnou šampioni minulých dvou sezon Adam Florian a David Liška, ale také mezinárodně ostřílení Tomáš Lukášek, Jiří Palík, Milan Zatloukal, Radek Koplík a mnozí další.
 
Zahajovací dostihy v Mostě jsou první z osmi vypsaných mítinků za zavřenými dveřmi, na které nemá přístup divácká veřejnost ani majitelé koní. Průběh celého odpoledne však bude životě přenášet internetová televize EquiTV.
 
První dostih bude odstartován v 16:00, přímý přenos začíná v 15:30.
 

Stream můžete sledovat ZDE

 
Startovní listiny najdete na webu Jockey Clubu ČR.
 
Ilustrační foto: Marek Sekáč


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace