reklama 11C

reklama

Winter Masters Series 2020/2021 v Šamoríně sledujte živě na EquiTV.cz

 27.02.2021 08:00 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Parkurová série Winter Masters Series 2020/2021 pokračuje v Šamoríně od 25. do 28. 2. 2021 čtvrtým mítinkem. Internetová televize EquiTV ve spolupráci s Riders and Dreams přichystala od čtvrtka do soboty tři přímé přenosy.

reklama 12B
 
Čtvrtého pokračování Winter Masters Series 2020/2021 se bude účastnit opět zhruba 250 koní z České republiky, Chorvatska, Maďarska, Německa, Rakouska, Rumunska, Slovinska a samozřejmě i Slovenska.
 
Ve čtvrtek budete moci živě sledovat prostřednictvím stránek EquiTV.cz hlavní část sportovního programu, která začne v odpoledních hodinách. Celodenní přenosy jsou pak nachystané na pátek a sobotu. 
 

LIVE STREAM NAJDETE ZDE (KLIKNĚTE)K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace