reklama 11D

reklama

Výjimečná nabídka výrobce přepravníků Paragan. Kupte si předváděcí vůz

 27.08.2019 10:00 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Potřebujete přepravník na koně? Nechcete přívěs? Nové přepravníky jsou příliš drahé? Český výrobce přepravníků na koně, společnost Paragan, přichází s výjimečnou nabídkou. Koupit můžete předváděcí vůz Pegasus 3.

reklama 12A

 

Využijte exkluzivní příležitost ke koupi předváděcího přepravníku Pegasus 3 za jedinečnou cenu 900.000 Kč bez DPH. Pegasus 3 je určen pro přepravu dvou koní a tří osob. Jde o předváděcí vozidlo, v kterém se koně nikdy nepřepravovali, čemuž odpovídá výborný stav. 


Byl vyroben v roce 2017 a najeto má 6800 kilometrů. Postaven je na platformě Renault Master, motor Cool 2,3 dCi 170k s manuální převodovkou s velmi dobrou doplňkovou výbavou (kamerový systém, tažné zařízení, vnější zásuvka na 230V+ 2x vnitřní zásuvka, osvětlení rampy LED páskem, držáky sedel, boční úvazové oka, pojezd přepážky, výklopná hlavová zábrana s pevnou výplní).

V případě zájmu kontaktujte společnost Paragan prostřednictvím webových stránek https://www.paraganhorseboxes.com/cs/reklama 13C

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace