reklama 11B

reklama

Valentýna Kuková se loučí s UAE: Získala jsem zde spoustu zkušeností

 28.02.2020 20:04 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Pobyt Valentýny Kukové ve Spojených arabských emirátech je u konce a juniorce se podařilo na posledních závodech společně s valachem Cool Scendy uspět. "Myslím, že to je opravdu dobrý start do letošní sezony," říká česká juniorka Valentýna Kuková.

reklama 12B
V čtvrtek a pátek 27. a 28. února startovala Valentýna Kuková s desetiletým valachem Cool Scendy při mezinárodních závodech v Abu Dhabi. V soutěži do 140 centimetrů společně dokončili bezchybně na skvělém pátém místě. Bez trestných bodů dojeli rovněž páteční stopětatřicítku na dekorované patnácté příčce.
 
"Jsem nadšená, jsem moc ráda, že se nám povedlo startovat na této obtížnosti, a to po pouhých pěti týdnech společného tréninku. Parkur byl obtížný, ale Scendy odvedl skvělou práci," říká česká juniorka, která se již pomalu chystá na svůj odjezd domů do České republiky.
 
Dle jejích slov jí pobyt ve Spojených arabských emirátech přinesl spoustu nových zkušeností. "Myslím, že to je opravdu dobrý start do letošní sezony," vzkazuje ze svých posledních místních závodů Valentýna.
 
Foto archiv Valentýny Kukové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace