reklama 11C


TV záznam tiskové konference den před GC PlayOffs

 12.12.2018 16:19 | AUTOR

ikonka

Den před zahájením galashow světového Globlal Champions Prague PlayOffs proběhla v pražské O2 areně tisková konference, které se zúčastnili zakladatel Global Champions Jan Tops, předseda organizačního týmu PPO Jan Andrlík a jezdec Aleš Opatrný…

reklama 12B
 
Člena týmu Prague Lions Aleše Opatrného a Jana Andrlíka z Czech Equestrian Teamu jsme si krátce po skončení konference pozvali k reportážnímu mikrofonu, abychom jim položili ještě několik doplňujících otázek.
 
 
 
 
 
Vstupenky na galashow světového parkuru Global Champions Prague PlayOffs jsou v prodeji v síti Ticketportal.cz. Stále jsou volná místa na všechny čtyři dny, a to od 490 Kč. Odkaz na stránku on-line předprodeje najdete na webu www.pragueplayoffs.com.
 
Zájemci, kteří si chtějí tuto událost užít z unikátního místa u privátního stolu včetně gastronomických služeb v luxusních prostorách Klubového patra, mají možnost si zakoupit na vybrané dny VIP stůl pro 2 nebo 4 osoby, a to již od 12.990 Kč (bez DPH). Podrobnosti jsou na stránce www.pragueplayoffs.com/vip.
 
Více o sérii Global Champions najdete na webu www.gcglobalchampions.com.


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace