reklama 11C

reklama

Slevové kupony: Ušetřete s Jezdci.cz v týdnu od 16. do 22. listopadu

 16.11.2020 17:22 | AUTOR

ikonka

Máte rádi slevy? Na webech Jezdci.cz a EquiTV.cz vám každý týden až do Vánoc nabízíme několik slevových kupónů, díky nimž můžete ušetřit na vybavení pro jezdce i pro koně. Nahlédněte do nabídky platné od 16. do 22. listopadu 2020!

reklama 12A

 
Prolistujte si připojenou galerii a vyberte si u našich obchodních partnerů některou ze slev!
 
Pokud jste prodejci sortimentu pro jezdce či koně, případně nabízíte služby v tomto odvětví, a chtěli byste mít na našich webech již příští týden svoji nabídku, pak nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: info@jezdci.cz! Pokud nám stihnete podklady dodat do tohoto pátku, tak již v pondělí budou moci naši čtenáři využít slevy i u vás!


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace