reklama 11A

reklama

Sezona v sedle 2020: Sestřih ČT Sport místo půlnoční nebo na Silvestra

 15.12.2020 14:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Česká televize chystá na vánoční týden celou řadu střihových pořadů, které na programu ČT Sport nabídnou průřez uplynulým rokem ve většině sportovních odvětví. Jezdectví a dostihy nejsou výjimkou. Fanoušci koní se mohou těšit opět na Sezonu v sedle.

reklama 12B

 
Většina sportů si odbude premiéru střihových pořadů sezony 2020 již v průběhu Štědrého dne. Vše odstartují 24. prosince před devátou dopolední „Velké závody v Česku 2020“. 
 
Na Sezonu v sedle 2020 dojde až na úplném konci dne a s trochou nadsázky se dá říct, že pokud chtějí fanoušci jezdectví a dostihů vidět premiéru pořadu, musí si odpustit štědrovečerní půlnoční mši, neboť 55minutový pořad začne ve 23:35 hodin.
 
První repríza je naplánovaná na pátek 25. prosince od 13:35 hodin, další v rámci denního vysílání ve čtvrtek 31. prosince od 15:20 hodin. Jelikož však může dojít k programovým změnám, doporučujeme si raději ještě později přesný vysílací čas ověřit na stránce pořadu POD TÍMTO ODKAZEM


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace