ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11C

reklama

Redakce EQUINET vám přeje krásné Vánoce 2018

 24.12.2018 07:21 | AUTOR

ikonka

Vážení návštěvníci – čtenáři a diváci! Velmi si vážíme Vaší trvalé přízně! Jsme moc rádi, že se k nám pravidelně vracíte, což je největší odměnou za práci, kterou náš redakční tým odvádí doslova 365 dní v roce! Přejeme Vám KRÁSNÉ VÁNOCE!…

reklama 12D
 
Za celý tým redakce mediální skupiny EQUINET s. r. o. – tj. JEZDCI.CZ, EQUITV.CZ, JEZDECKÉ INZERCE, JEZDECKÉHO ZPRAVODAJE a dalších publikací – Vám přejeme, abyste si vánoční svátky a závěr roku 2018 užili v klidu a pohodě! 
 
Pokud při tom budete mít chuť se podívat na naše stránky, udělejte to! Také o Vánocích a na přelomu let 2018 a 2019 pro vás připravujeme řadu zajímavých příspěvků, které pro Vás budeme zveřejňovat především prostřednictvím webu JEZDCI.CZ! 
 

HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A SPOKOJENOSTI VÁM PŘEJÍ

Lukáš Klingora, Kateřina Návojová, Lucie Spiwoková, Josef Malinovský

...a další pravidelní spolupracovníci!

 
Už teď se můžete těšit na rok 2019, jelikož od začátku ledna se náš tým rozroste a budeme Vám tak moci přinášet ještě víc informací o všem, co se děje kolem koní!


reklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace