reklama 11C

Pavel Hudeček: V Ostravě teď svítí slunce, tráva je ve skvělé kondici

 18.06.2020 15:35 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V pátek od 9:00 hodin startuje v Ostravě třetí mítink Českého skokového poháru. Lehké nejistoty panují opět ohledně počasí, ale pořadatelé jsou optimisté. „Teď zrovna tu svítí slunce a tráva vypadá skvěle,“ řekl ve čtvrtek odpoledne Pavel Hudeček.

reklama 12B

 
Předešlé dva víkendy se neobešly bez vydatných dešťových srážek a déšť je hlášen i pro následující dny, kdy se na kolbišti v Ostravě – Staré Bělé uskuteční třetí závod domácí parkurové extraligy.
 
První mítink v Suché u Litomyšle musel být předčasně zrušen po sobotních soutěžích, a tak všichni doufají, že se podobná situace nebude nyní opakovat. Pořadatelé zůstávají optimisté, jelikož travnatý povrch prokazuje skvělou kondici.
 
„Teď tu zrovna svítí slunko. Je sice dusno a pršelo, ale tráva vypadá výborně. Je provzdušněná a vodu dobře odvádí pryč. Máme i pro jistotu nachystanou halu pro případné opracování pod střechou,“ uklidňuje hlavní organizátor Pavel Hudeček. „Nějaké deště přijdou, ale snad se nám to vyhne,“ dodává. 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Pavel Hudeček: Mnozí tvrdí, že na trávě se nedá jezdit. Je to nesmysl

 
Zástupci Asociace Český skokový pohár i pro letošní sezonu naplánovali živé přenosy ze všech Velkých cen ČSP. Live stream z Ostravy by měl začít v neděli od 8:45 hodin.
 
Zkrácené záznamy finálových klání vysílá pravidelně Česká televize na programu ČT Sport. Další podrobnosti o Českém skokovém poháru najdete na internetových stránkách www.ceskyskokovypohar.cz.
 
Foto archiv pořadatele


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE