ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11B

Olivier Philippaerts je pozitivní na Covid-19. Chybí při mistrovství

 03.09.2020 17:01 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Od středy 2. září probíhá v Zangersheide belgický šampionát v parkurovém skákání. Účastnit se ho však nemůže jedna z domácích hvězd Olivier Philippaerts. Po návratu z rizikové oblasti Saint-Tropez měl pozitivní test na Covid-19.

reklama 12A

 
Mezi jezdci, kteří chybí na belgickém mistrovství v parkurovém skákání vyniká jméno Olivier Philippaerts. Jak uvádí celá řada odborných i celoplošných médií, poté, co se v pondělí vrátil z rizikové oblasti Saint-Tropez, byl tento sedmadvacetiletý jezdec testován na Covid-19. 
 
Ačkoliv nemá žádné příznaky nemoci, měl Philippaerts pozitivní test, což znamená, že nyní musí jít do karantény a nemůže se domácího šampionátu účastnit. Jeho dvojče Nicola byl testován s negativním výsledkem, a tak se závodů účastnit může.
 

PSALI JSME: Philippaerts: Atmosféra v Praze byla skvělá. Letos se vrátíme silnější

 
Minulou sobotu skončil Olivier Philippaerts s H&M Legend of Love na třetím místě v pětihvězdičkové Grand Prix v Saint-Tropez. Příští pondělí podstoupí Olivier nový test. Pokud bude negativní, může se parkurových soutěží znovu účastnit.
 
Ilustrační foto Stefano Grasso / LGCT


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE