reklama 11B

Marion Vignaud exceluje na MS jednospřeží. Z Čechů nejvýše Daniel Bejr

 17.09.2022 21:18 | AUTOR: Lucie Spiwoková |
FOTOGALERIE

ikonka

V Le Pin au Haras se ve dnech 15. až 18. září koná mistrovství světa jednospřeží s účastí pěti českých reprezentantů. Po dvou částech šampionátu je nejvýše z Čechů Daniel Bejr. V čele hodnocení jednotlivců je domácí jezdkyně Marion Vignaud.

reklama 12D

 

V sobotu 17. září pokračovalo v Le Pin au Haras mistrovství světa jednospřeží, kterého se účastní také pětice českých reprezentantů. Nejlepší výkon podal v sobotním maratonu, stejně jako o den dřív v drezuře, Daniel Bejr. Po dvou částech šampionátu drží průběžnou 39. příčku. 
 
„Maraton byl hodně náročný na fyzičku koně, ale přálo nám počasí, hodně se ochladilo, bylo kolem 15 stupňů, takže pro koně ideální počasí. Náročnost překážek byla velká, byl tam velký počet shoditelných prvků, bohužel se nám podařilo jeden shodit v osmé překážce, takže to nás mrzí z celého martonu nejvíc. Měli jsme tam pár drobných zaváhání, kdy jsme trochu vypadli z tempa, ale ve finále jsme s maratonem spokojeni,“ popsal pro EquiRadio Daniel Bejr.
 
Další čeští jezdci se seřadili v nevelkých odstupech. Libor Kurka je po maratonu na 57. místě, dvě příčky za ním se drží Jiří Ziegler. Markéta Sedlinská nastoupí do nedělní jízdy mezi kužely z 67. příčky a 69. místo patří Karlovi Nývltovi.
 
V čele soutěže jednotlivců je Francouzka Marion Vignaud, která dokázala po nejlepším výkonu v drezuře zvítězit i v sobotní terénní zkoušce. Druhá je Saskia Siebers z Nizozemska a na třetím místě je po dvou dnech Kelly Houtapels-Bruder z Kanady. V pořadí týmů se po maratonu nic nezměnilo. Nejblíže zlatu je Francie, druhé místo drží Nizozemsko před třetím Německem.
 
Foto: Lucie Maryšková


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D

Související informace
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE