Kamil Papoušek završil první týden v Michalowicích čtvrtým místem v GP

Velmi povedený reprezentační výjezd do polských Michalowic zakončil Kamil Papoušek parádním výkonem v nedělní Grand Prix. Do rozeskakování se sice kvůli penalizaci neprobojoval, byl však nejrychlejší z těch, co v základním kole jednou chybovali.
20.10.2019 22:04  |  Autor: Pavlína Záhorová  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Ve dnech 17. až 20. října proběhla úvodní část mezinárodního skokového maratonu v polských Michalowicích, jíž se účastnila rovněž česká ekipa. Po celou dobu se dařilo především Kamilu Papouškovi.

V neděli nejdříve nastoupil do finále Youngster Tour pro šesti a sedmileté, kde dojel jakožto osmý v sedle klisny Charlyn a v závěru dne se pak účastnil Grand Prix s výškou překážek do 145 centimetrů. V základním kole sice nasbíral čtyři trestné body, byl ovšem nejrychlejší z těch, co v základu jednou shodili. Výsledek tedy stačil na skvělé čtvrté místo z více než třicítky startujících.

Vítězství v nedělní Grand Prix získal nejrychlejší z pouhých tří účastnících se rozeskakování, domácí Kamil Grzelczyk a Wibaro.

Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.