ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11D

reklama

Jezdecký zpravodaj: Finále ČSP, Velká pardubická a mistrovství ČR

 20.10.2019 08:36 | AUTOR

ikonka

Je tu nový Jezdecký zpravodaj roku 2019! Ten s číslem 10-11 přinese opět dvě stránky plné klasické jezdectví i turfu. Vždyť v uplynulých dnech vyvrcholil Český skokový pohár, jela se 129. Velká pardubická a konaly se také republikové šampionáty.

reklama 12D

Hlavní článek nového vydání Jezdeckého zpravodaje je věnovaný finále Českého skokového poháru. Martinice zažily špičkový parkurový sport, z něho vyšel jako šampion Rudolf Doležal. O druhé říjnové neděli se jela 129. Velká pardubická. Ta letos nabídla strhující podívanou od startu až k finiši. 


Nezapomněli jsme ani na MČR ve voltiži, paravoltiži a spřežení, což byly poslední letošní šampionáty pod hlavičkou České jezdecké federace. Podívali jsme se na polední kolo Global Champions v New Yorku a v rubrice Krátce je shrnuto všechno důležité zejména ze zahraničních závodišť.

Jezdecký zpravodaj 2019 s číslem 10-11 vyšel 18. října! Klikněte na www.jezdeckyzpravodaj.cz a stáhněte si zmiňované aktuální vydání!reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace