Ducháč vyhrál bariérové skákání ve Verdenu, Mencke startovala v GP

Německý dolnosaský Verden hostí v první polovině srpna mezinárodní skokové a drezurní závody a na místo dorazili také čeští jezdci. Libuše Mencke se v sobotu zúčastnila Grand Prix, Roman Ducháč se velmi dobře předvedl v soutěži bariérového skákání.
10.08.2019 22:56  |  Autor: Pavlína Záhorová  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Sobotní program verdenských mezinárodních závodů měl na programu devět skokových a pět drezurních soutěží. Na startovních listinách se objevila také dvě česká jména. V úloze Grand Prix se předvedla česká reprezentantka Libuše Mencke v sedle mecklenburského valacha Syrio 2, kde společně získali hodnocení 67,261 procent, což znamenalo čtrnáctou příčku z celkem dvaadvaceti účastníků. Zvítězil Němec Marcus Hermes a Abegglen FH.

V bariérovém skákání se Roman Ducháč s Leokadiou umístil po čtyřech kolech na sdíleném prvním místě s německou dvojicí Tim Rieskamp-Goedeking a Cluesco, a to z celkem sedmi účastníků.