Zlatá podkova v Mimoni zná své vítěze

V celkem třech kategoriích bojovala spřežení při dalším kvalifikačním kole Zlaté podkovy v Mimoni. V neděli 11. června zamíchala pořadím na stupních vítězů poslední část, kterou byl maraton. Jak se startujícím vedlo, přinášíme v článku…
11.06.2017 20:31  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Celkem osm spřežení startovalo v kategorii jednospřeží. Mezi třemi nejlepšími byl nepatrný rozdíl v získaných trestných bodech. Vítězem se stal Ota Bareš, který inkasoval 114,03 bodů. Na druhé místo se přesunul po zahajovacím dni vedoucí David Soukup se 114,35 body. Třetí příčku získal opět Ota Bareš se 117,56 body.

Vedení po prvním dni si udržel v kategorii dvojspřeží Josef Drábek. Za něj se na druhou příčku probojoval Zdeněk Jirásek. Trojlístek na stupních vítězů doplnil se svým druhým dvojspřeží vítěz kategorie.

Výsledková listina pony dvojspřeží zůstala po maratonu beze změny. Zvítězila Monika Pospíšilová před Milanem Fingerem.

Kompletní výsledky naleznete v záznamu závodů – viz odkaz níže…