Vyrovnané výsledky Čechů na MS jednospřeží 2016

V sobotu 6. srpna pokračovalo mistrovství světa jednospřeží v rakouském Piberu maratonem. Trojice českých účastníků, kterými jsou Ladislav Jirgala, Libor Kurka a Jiří Ziegler, se stejně jako v drezuře i v sobotní části umístila v těsném závěsu...
07.08.2016 00:33  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

V drezuře naši skončili 65., 66. a 67. v pořadí Jirgala, Ziegler, Kurka. Velmi podobně hodnocené měli i sobotní maraton, v němž se umístil 53., 54. a 55. Nejlepší byl opět Ladislav Jirgala, za ním se umístil tentokrát Libor Kurka a o pár setin bodu horší výkon podal Jiří Ziegler.

Po dvou ze tří soutěžních částí je na 57. místě Ladislav Jirgala, 59. je Jiří Ziegler a 61. je Libor Kurka. Soutěž vede Dieter Lauterbach (GER) před dvěma polskými závodníkydruhou Weronikou Kwiatek a třetím Bartolomiejem Kwiatek

Díky této rodinné sestavě jsou Poláci druzí za německým týmem. Třetí je v soutěži družstev Francie. Češi jsou před nedělním parkurem patnáctí.