V GP Kür ve Stockholmu opět nejlepší Minderhoud

Čtvrté kolo Reem Acra FEI Dressage World Cup, které se odehrálo ve Stockholmu ve dnech 28. – 29. listopadu, se uzavřelo druhou soutěží na úrovni Grand Prix. Drezurní úlohu Grand Prix Freestyle zajel znovu nejlépe Nizozemec Hans Peter Minderhoud.
29.11.2015 16:26  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Hans Peter Minderhoud s koněm Glock´s Flirt vyhrál o den dříve již první úlohu Grand Prix. V neděli 29. listopadu si ve volné jízdě hodnocení ještě zlepšil, obdržel od rozhodčích 80,950%.

Hans Peter Minderhoud s Glock´s Flirt vyhrál obě soutěže GP při CDI-W Stockholm. Foto: FEI / Roland Thunholm

Druhé a třetí místo si oproti úvodní soutěži přehodili Adelinde Conrelissen a Patrik Kittel. Domácí Kittel s Watermill Scandicem H.B.C. obsadil druhou příčku s 79,100%. Třetí místo brala nizozemská dvojice Adelinde Cornelissen a Jerich Parzival N.O.P. (78,775%).

Celkovým vítězem švédského kola drezurního Světového poháru se se dvěma výhrami stal Hans Peter Minderhoud