ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Šobichové bezchybná kvalifikace do GP Kronenberg

 23.02.2018 21:38 | AUTOR

ikonka

V pátek 23. února zakončila program mezinárodních závodů CSI Kronenberg soutěž vypsaná jako kvalifikace do Grand Prix. Na startu nechyběla v českých barvách Lada Šobichová, která se radovala z bezchybného základního kola i rozeskakování…

reklama 12A

Více jak devadesát dvojic nastoupilo do páteční kvalifikační soutěže do Grand Prix. Na parkuru vysokém 145 cm reprezentovala Českou republiku Lada Šobichová. Česká reprezentantka nastoupila do náročné zkoušky při CSI2* v sedle koně l’Amour.

Celkem sedmnácti dvojicím, mezi kterými nechyběla ani ta naše, se podařilo překonat základní parkur bez zatížení jediného trestného bodu. V silné konkurenci se podařilo Ladě Šobichové zopakovat bezchybný výkon i v rozeskakování, ale pomalejší čas ji odsunul na výsledné sedmnácté místo.

Lada Šobichová nastoupila i do soutěže určené pro mladé koně v rámci CSIYH1*, kde v sedle koně Devil D Z na parkuru vysokém 125/130 cm zaznamenala celkem devět trestných bodů.

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace