EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11A

reklama

Redakční tým EQUINET je s Vámi i o Vánocích 2017!

 22.12.2017 17:19 | AUTOR

ikonka

Vážení návštěvníci – čtenáři a diváci! Velmi si vážíme Vaší stále rostoucí přízně! Jsme moc rádi, že se k nám pravidelně vracíte, což je největší odměnou za práci, kterou náš redakční tým odvádí doslova 365 dní v roce! Přejeme Vám KRÁSNÉ VÁNOCE!…

reklama 12D

 
Přes obrovské pracovní nasazení jsme i my našli alespoň pár hodin na přátelské posezení, při kterém nejsou hlavní náplní naše redakční povinnosti. 
 
Za celý tým redakce mediální skupiny EQUINET s. r. o. – tj. JEZDCI.CZ, EQUITV.CZ, JEZDECKÉ INZERCE, JEZDECKÉHO ZPRAVODAJE a dalších publikací – vám přejeme, abyste si vánoční svátky a závěr roku 2017 užili v klidu a pohodě! 
 
Pokud při tom budete mít chuť se podívat na naše stránky, udělejte to! Také o Vánocích a na přelomu let 2017 a 2018 pro vás připravujeme řadu zajímavých příspěvků, které pro Vás budeme zveřejňovat především prostřednictvím webu JEZDCI.CZ! 
 

HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A SPOKOJENOSTI VÁM PŘEJÍ

Lukáš Klingora, Kateřina Návojová, Lucie Spiwoková, Josef Malinovský

...a další zástup pravidelných spolupracovníků!reklama 13B

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace