První zakončení při finále ČSP 2016 Amateur Tour

Český skokový pohár 2016 vrcholí nedělí 25. září na kolbišti Equinet Sport Centra v Olomouci Lazcích. První finálovou soutěží byla Amateur Tour. Představilo se v ní 26 dvojic, na které čekal oproti kvalifikacím velmi náročný parkur...
25.09.2016 09:26  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Základní kolo překonaly se svými koňmi bez penalizace jen tři jezdkyně – Dana Pinkavová s La Corou 1, Monika Marušková na koni Merlin-P a Kateřina Endrysová s Colet

Smolné dva trestné body ze základní části měla Petra Mlčochová (Mojito). V závěrečné části soutěže dojela s nulou, a tak musela čekat, jak si s nástrahami druhého finálového parkuru poradí zmíněná trojice

Kateřina Endrysová s Colet byla první, jež projela cílem s dvojitou nulou na bodovém kontě. Věděla tak, že stupně vítězů neuniknou. Monika Marušková s Merlinem-P chybovala napodruhé dvakrát a propadla se až na průběžnou 6. pozici. Ani Dana Pinkavová s La Corou 1 nakonec neudržela bezchybné skóre. Jedno shození znamenalo 4 trestné body a 4. místo konečného pořadí

Vítězkou se tak stala Kateřina Endrysová s Colet. Druhý řádek výsledkové listiny obsadila Petra Mlčochová a Mojito. Na třetí stupínek vystoupala Zuzana Tyšerová s Donou 9.