reklama 11D

reklama

Plemeníci v on-line katalogu hřebců 2018 zdarma!

 03.01.2018 14:37 | AUTOR

ikonka

Stejně jako v předchozích letech, také pro letošní rok připravujeme online katalog plemenných hřebců působících v sezoně 2018. Ten bude publikovaný na webu Jezdci.cz a zařazení hřebce je opět zdarma! Navíc se objeví i v Jezdecké inzerci.

reklama 12C
Na Jezdci.cz bude letos opět uveřejněn katalog plemenných hřebců. Každý majitel může nechat zařadit ZDARMA svého plemeníka.  
 

Pro zařazení vyplňte tento FORMULÁŘ! 

 
Hřebce budeme inzerovat bezplatně na webu Jezdecké inzerce. Inzerát bude publikován po dobu 6 měsíců. Navíc majitelé plemeníků, kteří se zapojí, budou mít možnost využít za poloviční cenu programu Premium, který daný inzerát zobrazuje po zvolenou dobu na webu na předních pozicích. O Premium programu čtěte ZDE
 
Zároveň hřebce zařadíme do katalogu, který zveřejníme v nejbližších dnech přímo v článcích na www.jezdci.cz a budeme jej průběžně aktualizovat. 
Nezapomeňte přiložit fotografii hřebce v dostatečně kvalitním rozlišení! (Nutné mít souhlas autora s použitím fotografií.)  
 

Vše zašlete emailem na adresu info@jezdci.cz

Ilustrační foto: Josef Malinovskýreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace