Páteční pařížské kolo LGCT pro domácího Delavue

Patrice Delavue dokázal zvítězit před domácím publikem v rámci pátečního programu 3. července na úvodním dnu Global Champions Tour. Seriál se nyní přesunul do Paříže, kde má i české zastoupení. Emma Augier De Moussac dokončila s 5 trestnými body…
03.07.2015 20:41  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Ilustrační foto archiv Jezdci.cz

Páteční nejvyšší soutěží byl parkur 150 centimetrů vysoký. Do rozeskakování postoupilo celkem 19 účastníků, kteří se poprali o vítězství. Elitní čas měl Scott Brash s koněm Hello Forever, jedna chyba je však připravila o vítězství a musel se tak zařaditza šestici bezchybných na sedmou příčku. V rozeskakování figurovali celkem čtyři Francouzi a k domácí radosti se právě jeden postaral o vítězství. Byl jím Patrice Delavuekoněm Orient Express HDC. O 14 setin sekundy porazil druhého Daniela Blumanakoněm Conconcreto Believe. Ten stejně jako třetí nejlepší Carlos Lopez a Prince de la Mare reprezentoval Kolumbii.

Emma Augier De Moussac sedlalatéto nejvyšší soutěži úvodního dne klisnu Kanonja. Celkem dokončilipěti trestnými body. To stačilo na umístění zhrubapolovině výsledkové listiny.

sobotu se koná hlavní soutěžrámci Global Champions Tour, a to na výšce 160 centimetrů. Tradičně se soutěž jede dvoukolová a začíná v 17:15 místního času. Sledovat ji můžete na Eurosportu od 20:20 nebo také pomocí online přenosu na stránkách pořadatele. Na ten se dostanete ZDE