reklama 11B

reklama

Mladá reprezentace se chystá na ME do Španělska

 26.06.2013 16:35 | AUTOR

Mistrovství Evropy 2013 v parkurovém skákání dětí, juniorů a mladých jezdců se uskuteční 16. až 21. července ve španělském Vejer de la Frontera. Necelý měsíc před termínem konání má již skoková komise ČJF potvrzenou účast nominovaných jezdců...

reklama 12A
Barbora Tomanová s klisnou Sorceress. Foto archiv Barbory Tomanové
 
Za kategorii dětí nás bude reprezentovat Michaela Rodová s klisnou Aurenou a Kateřina Kučerová s Timpexem Abrandem. Nejpočetnější zastoupení kategorie juniorů, kde uvidíme Tinu Šalkovou s koněm Toro, Adélu Půlpánovou s klisnou Queen C, Kateřinu Málkovou s Parodií, Annu Kellnerovou s Kashmirem a Nicolu Grünthalovou s Leandrem S. Kategorii mladých jezdců bude reprezentovat pouze jediná jezdkyněBarbora Tomanová s klisnou Sorceress.
 
„Celá česká ekipa odlétá 11. července z Prahy do Malagy, kde poté přejede 200 kilometrů do dějiště závodů ve Vejer de la Frontera. Doprava koní je zajištěna třemi kamiony. První kamion zajišťuje paní Grünthalová a druhý pan Javorský. Tyto dva kamiony se potkají na první zastávce v Lyonu 10. července. Dále pak budou pokračovat společně na další zastávku do Valencie, a pak již na samotné místo určení. Jezdkyně Barbora Tomanová si zajišťuje dopravu sama a přijede rovnou do Španělska. Celý transport bude doprovázet paní MVDr. Monika Szubart, která bude po celou dobu kontrolovat zdravotní stav koní, při takto náročné a dlouhé cestě,“ uvedl vedoucí ekipy a člen skokové komise ČJF Martin Ohnheiser. 
 
Koně by měli dorazit do téměř 3000 kilometrů vzdáleného Vejer de la Frontera v pátek 12. července a není pochyb o tom, že celý výjezd se stane velmi nákladnou záležitostí. „Tento reprezentační výjezd financuje z velké části sponzor, který hradí ubytování, letenky, veterinární doprovod koní na cestě do Španělska a reprezentační oblečení pro jezdce a ošetřovatele. Vstupní poplatky pro všechny jezdkyně hradí Česká jezdecká federace,“ upřesnil Martin Ohnheiser. Podrobnosti o evropském šampionátu najdete na stránkách pořadatele: www.sunshinetour.net.


reklama 13C

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace