Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11C

reklama

Martinický memoriál zahájen Styl šampionátem pony

 28.06.2017 12:58 | AUTOR

Ve středu 28. června začal v Martinicích další ročník Memoriálu Jana Papouška. Tyto parkurové závody potrvají až do neděle. O jejich zahájení se postaraly soutěže pro jezdce na pony zařazené do seriálu Styl šampionátu 2017. Více se dočtete níže.

reklama 12A

 
Ilustrační foto: Kateřina Návojová
 
První soutěže v pětidenním parkurovém maratonu Memoriálu Jana Papouška 2017 byly věnovány dětem na pony, které jezdí letošní Styl šampionát.
 
Úvodní soutěž obtížnosti ZP pro děti do 16 let vyhrál Viktor Skutecký na Charlotte-L, který dostal známku 8,5. Druhá dojela Adéla Dohnalová s Simmers Aimabel (8,4) a třetí příčku obsadila Žaneta Prošková s Jakucjou (8,3).
 
Druhá soutěž ZLP byla rozdělená na dvě oddělení. Ve skupině A vyhrála Adéla Dohnalová s Simmers Aimabel s hodnocením 8,6. Oddělení B ovládla dvojice Jana Táboříková a Cheyenne s 8,7 body.
 
LP na styl vyhrála opět Jana Táboříkovou na Cheyenne s vysokou známkou 9. Druhá dokončila Lucie Šlamborová a Pretty Woman (8,9) a třetí místo vybojovala Helena Bečvářová s Chuanitou.
 
Výsledky z Martinic najdete v JIS ČJF a v záznamu závodů – viz. odkaz níže
 


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace