Ludger Beerbaum ovládl donetskou Grand Prix

V ukrajinském Donetsku se konaly ve dnech 5. – 8. září mezinárodní závody nejvyšší úrovně, tedy CSI*****. V nedělní vrcholné Grand Prix nenašel přemožitele úspěšný německý reprezentant Ludger Beerbaum společně s Chiarou...
10.09.2013 22:30  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Areál v Donetsku

Vítězná dvojice totiž jako jediná překonala i závěrečné rozeskakování bez trestných bodů a zvítězila. Ludger Beerbaum mohl vsadit na jistotu, o čemž svědčí nejpomalejší čas rozeskakování. Nakonec druhá Luciana Diniz dokončila totiž o více jak 5 vteřin rychleji, ale stejně jako zbytek startovního pole rozeskakování, i ona byla zatížena 4 trestnými body za jednu chybu

Právě tyto dvěma zmíněná jména zněla ve třech ze čtyř soutěží na výškách 150 – 160 cm na nejvyšší příčce. Zatímco Luciana Diniz z Portugalska ovládla sobotní soutěž 155 cm vysokou, neděle již patřila zcela Ludgeru Beerbaumovi. Ten totiž vedle výhry v Grand Prix skončil jako nejlepší i v předcházející soutěži toho dne.  Parkur 150 cm vysoký absolvoval s koněm Chaman a v rozeskakování porazil dalších sedm účastníků