reklama 11D

reklama

Jiří Nesvačil vítězem čtyřek na CAI Altenfelden

 18.06.2017 19:13 | AUTOR

V neděli 18. června zamíchala pořadím ve výsledkových listinách závodů CAI v Altenfeldenu poslední zkouška, kterou byl parkur. Vítězství v kategorii čtyřspřeží vybojoval Jiří Nesvačil starší, který se díky nedělní jízdě posunul z druhého místa...

reklama 12B

Skvělou jízdu v nedělním parkuru předvedl v kategorii čtyřspřeží Jiří Nesvačil starší, když inkasoval pouhých 5,41 bodů. Tento výsledek jej posunul na vedoucí příčku před rakouského Ewalda Wurma.

Markéta Jelínková reprezentovala Českou republiku v kategorii jednospřežní CAI2* a obsadila výsledné osmé místo.

V kategorii pony dvojspřeží se v neděli více dařilo Michalovi Kořínkovi, který svým výkonem předjel Milana Kořínka a obsadil sedmou příčku. Výsledek druhého zmíněného stačil na osmé místo.

Startovní listina párů při CAI3* čítala nejvíce startujících. Josef Hrouda si po parkuru, který dokončil na jedenácté příčce, připsal výsledné pětadvacáté místo. Jan Nesvačil stál ještě o dvě příčky níže na místě sedmadvacátém.

Kompletní výsledky naleznete ZDE.reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace