EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Jezdecká inzerce TOP10 každý kalendářní týden

 21.09.2017 14:28 | AUTOR

Na webech Jezdci.cz a EquiTV.cz pro vás každý týden budeme publikovat rubriku s výčtem TOP10 nejsledovanějších inzerátů předešlého kalendářního týdne ze stránek www.jezdeckainzerce.cz. Autor toho úplně nejsledovanějšího navíc od nás obdrží cenu!...

reklama 12A

 
Čím více lidí si inzerát prohlédne, tím větší je šance, že nabízený obchod či služba najde svého zájemce. Vysoká sledovanost je tak důležitá nejen pro samotný provoz webu www.jezdeckainzerce.cz, který je financován z komerční reklamy a tzv. PREMIUM INZERCE, ale především pro zadavatele inzerce. 
 
K větší sledovanosti mohou uživatelé přispět nemalou měrou, a tak provozovatel JEZDECKÉ INZERCE CZ přichází s dlouhodobou motivační akcí. Nejsledovanější inzerát každého kalendářního týdne získá ZDARMA kloubní výživu Geloren Horse 450 g (1 sáček – 30 kostiček). 
 

JAK ZVÝŠIT SLEDOVANOST INZERÁTU?

1) VYTVOŘTE OPRAVDU ZAJÍMAVÝ INZERÁT

Snažte se, aby váš inzerát ostatní zaujal. Zvolte poutavý nadpis, věcný popis a v neposlední řadě i kvalitní fotografii. 
 

2) SDÍLEJTE INZERÁT NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH! 

U každého inzerátu lze využít pomocných ikon pro sdílení! Pokud jej navíc nasdílíte s hashtagem #jezdeckainzerce, můžete každý týden až do konce roku 2017 získat zdarma PREMIUM zobrazení inzerátu na 10 dní!
 

3) OBJEDNEJTE SI PREMIUM ZOBRAZENÍ

Již při publikaci inzerátu si můžete zvolit variantu PREMIUM zobrazení. To je sice zpoplatněno 10 Kč bez DPH na jeden den, avšak následně se váš inzerát bude zobrazovat prioritně – před všemi ostatními inzeráty, a to na tak dlouhou dobu, jakou si zvolíte (10 až 90 dní). Pokud jste si již inzerát vložili a tuto variantu jste nezaškrtli, pak stačí napsat na adresu: info@jezdeckainzerce.cz. Uveďte odkaz na daný inzerát, fakturační údaje a dobu, na jak dlouho chcete PREMIUM zobrazení aktivovat. 
 

Veškeré další informace hledejte na www.jezdeckainzerce.cz!reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace