Jaroslav Pavel si v nedělním Beekbergenu polepšil

Neděle 6. srpna uzavřela vozatajský mítink CAI3* Beekbergen. Toho se účastnil také český jezdec Jaroslav Pavel, který si s dvojspřežím v závěrečné jízdě mezi kužely o 2 místa polepšil. Vítězem se stal Martin Hölle, kategorii čtyřek ovládl Boyd Exell.
06.08.2017 17:09  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Ilustrační foto: Gabriela Pilařová

Vozatajský parkur uzavřel v neděli 6. srpna CAI v nizozemském Beekbergenu. Český jezdec držel po sobotním maratonu 56. místo. V jízdě mezi kužely si o dvě pozice polepšil a konečné výsledkové listině mu patří 54. příčka.

Kategorii párů vyhrál Maďar Martin Höller, který vedl od drezury. Zajel i nejlepší maraton a přesto, že parkur se mu nevydařil, své vedení uhájil. Druhý skončil Němec Lars Schnitte a 3. místo obsadil domácí jezdec Tom Engbers.

Špičkově obsazenou kategorii čtyřspřeží ovládl fenomenální Australan Boyd Exell před dalším předním jezdcem Chesterem Weberem (USA) a Belgičanem Glennem Geertsem.