Grand Prix v Mnichově pro Maxmiliana Schmida

13.11.2016 21:55 | AUTOR

V Mnichově se při CSI4* uskutečnila v neděli 13. listopadu hlavní soutěž, kterou byla skoková Grand Prix s výškou překážek 160 centimetrů. Aleš Opatrný se nakonec na startu neobjevil, za Slovensko pak odstartoval Bronislav Chudyba a Extasy III…

Do dvoukolové nedělní Grand Prix nastoupil nakonecčesko-slovenského dua pouze Bronislav Chubyba. S koněm Extasy III si však odvezl 12 trestných bodů a soutěž pro něj skončila po prvním kole

Do druhého kola se probojovalo 12 jezdců. Převahu zde měli němečtí reprezentanti a nakonec zůstala výhra „doma“. S nejrychlejším časem a i napodruhé bezchybným výkonem si pro první příčku dojel Maxmilian Schmidkoněm Chacon reprezentující Německo. Tato dvojice předvedla suverénní jízdu a na první místo dosáhlanáskokem více jak dvou vteřin

Druhé místo získal za svůj výkon Christian Rhomberg a Saphyr Des LacsRakouska. Elitní trio uzavřela další německá dvojice, Mario Stevens sedlající koně Brooklyn.