reklama 11C

reklama

Exell obhájil vítězství ve finále SP v Bordeaux

 04.02.2018 18:17 | AUTOR

ikonka

V neděli 4. února se v Bordeaux rozhodlo o konečném šampionovi Světového poháru 2017/2018 ve spřežení. Vedení ve finále se po sobotní zkoušce podařilo udržet australskému spřežení Boyda Exella, který tak obájil vítězství z minulého roku…

reklama 12C

Sedm spřežení se představilo v nedělní soutěži v rámci finále Světového poháru 2017/2018 ve spřežení, které hostilo francouzské město Bordeaux. Do takzvaného drive-off postoupili tři nejlepších ze základního kola, kteří si svými výkony rozebrali příčky na stupních vítězů.

Obájit titul šampiona se podařilo australskému reprezentantovi Boydovi Exellovi, který se svým spřežení nenašel ani letos přemožitele.

Ze stříbrné příčky se radovalo švýcarské spřežení Jeromého Voutaze, který v drive-off zaznamenal pět trestných vteřin. Trojlístek na stupních vítězů uzavřel nizozemský reprezentant Koos de Ronde, který protnul cílovou pásku drive-off s deseti trestnými vteřinami.

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEM

ilustrační foto: Cara Grimshawreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace