Emma de Moussac čtvrtá při CSI5* Knokke

Česká reprezentantka Emma de Moussac si připsala hned několik pěkných umístění v pátek 7. července na mezinárodních závodech CSI Knokke. Nejlepšího výsledku dosáhla na parkuru 140 cm při CSI5*, kde se v sedle Kanonji umístila jako čtvrtá…
07.07.2017 22:02  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Česká reprezentantka sedlala v soutěži při CSI5*, kde překážky měřily 140 cm, Kanonju. V konkurenci Ludgera Beerbauma či Penelope Leprevost si česká dvojice dojela pro skvělé čtvrté místo.

Jezdkyni se dařilo i v soutěži s výškou překážek 145 cm taktéž v rámci CSI5*, kde se představila v sedle Domina Van de Valhoeve. Čtyři trestné body z druhé fáze stačily na dvacátou příčku.

V soutěži 145 cm při CSI3* jezdkyně startovala spolu s Bellou Brown. Zde si však ve druhé fázi připsala tři chyby, což ji odsunulo do třetí desítky výsledkové listiny.

Úspěšný start má za sebou Emma i v soutěži sedmiletých koní na překážkách 135 cm, kde sedlala Brigton Bay. Dvojice si čistým výkonem dojela pro sedmé místo.