De Moussac v pátečním Lummenu nejlépe s Kanonjou

Další závodní den mají za sebou sestry Emma a Charlotte Augier de Moussac. Během pátku 8. dubna si na CSI3* v Lummenu dojela pro nejlepší umístění Emma Augier de Moussac s klisnou Kanonja, když se probojovaly do rozeskakování…
08.04.2016 23:29  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Emma Augier de Moussac se s Kanonjou účastnila soutěžerámci Big Tour, která byla zároveň kvalifikací do nedělní Grand Prix. Na parkuru 145 centimetrů vysokém se dostaly po bezchybném základním kole do rozeskakování. V něm se jim bohužel na jízdu bez trestných bodů nepodařilo navázat a nakonec si dojely pro 24. místo.

Bez trestných bodů dokončila ten den Emma Augier de Moussac s Courage, pomalejší čas je všakpočetné konkurenci zařadilna další příčky. Jednalo se o soutěž 140 centimetrů vysokou. Bezchybnou jízdu předvedla i Charlotte Augier de Moussac, a to s koněm Bella Brown. Přestože se na parkuru 135 centimetrů vysokém pro jeden trestný bod za čas nedostaly do rozeskakování, odnesly si pěkné 19. Místo.