Zelinkové čtvrté místo v kvalifikaci do GP

Úspěšný start má za sebou česká reprezentantka Zuzana Zelinková v rámci čtvrtečního dne 14. září na mezinárodních závodech CSI Herneacova. Společně s Larimou dokončila bezchybně kvalifikační soutěž do Grand Prix a obsadila čtvrté místo…
14.09.2017 20:15  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE

Nejvyšší soutěží čtvrtečního dne byl parkur 140 centimetrů vysoký, který se jel při CSI2* Gold a zároveň se jednalo o kvalifikaci do nedělní Grand Prix. Česká dvojice si se soutěží na čas poradila bezchybně a také v dobrém čase 67,42 vteřiny. To jim vyneslo pěkné čtvrté místo ve výsledkové listině.  V tomto parkuru nastoupila na start i Natálie Kreislová a Balina 5, parkur se jim však nevydařil dle představ.

Obě jezdkyně se během dne dostaly ještě jednou do elitní dvacítky. Zuzana Zelinková obsadila s Filicitou po jedné chybě v parkuru Silver Tour (135 cm) sedmnáctou příčku. Natálie Kreislová si dojela pro 14. příčku v soutěži 120 centimetrů vysoké, kde sedlala Remuse. Nebýt jedné chyby v druhé fázi, těšila by se dvojice z šesté příčky.