V Bonheidenu úspěšný Zvára i Papoušek

Ve dnech 9. – 11. září se v Bonheidenu konaly mezinárodní skokové závody úrovně CSI3*. Při nich se představili i Kamil Papoušek a Ondřej Zvára. Zatímco Kamil Papoušek byl úspěšný první dny, lepší výkon v Grand Prix podal Zvára s Cento Lanem…
12.09.2016 09:02  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE

Pěkné sedmé místo získal Kamil Papoušekkoněm Flying, a to po bezchybné jízděobou fázích soutěže 135 centimetrů vysoké.  Jen o příčku níže dokončiltéže soutěži Ondřej Zvára a Quimero M, taktéž bezchybná dvojice.

sobotní soutěži 140 centimetrů byl opět o několik příček lepší Kamil Papoušek, když skončilCentisimem na dvanácté pozici. Ondřej Zvára a De Dwerse Hagen uhájili bezchybným výkonem čtrnácté místo.  Ten den se Kamil Papoušek účastnil ještě podvečerní soutěže na parkuru 145 centimetrů. S jedním bodem za čas obsadilkoněm Flying 13. místo.

V Grand Prix (150 cm) jsme mělineděli na startu dva české reprezentanty. Lepší výkon předvedl Ondřej Zvára a Cento Lano, když dokončilijedním shozením. Kamil Papoušek a Centisimo inkasovali 8 trestných bod.