reklama 11A

Ve Frenštátě se jelo o voltižní tituly. Slovan ovládl pořadí družstev

ikonka

Frenštát pod Radhoštěm se stal ve dnech 29. a 30. června dějištěm mistrovství České republiky ve voltiži. Pořadatelem byla Tělovýchovná jednota, která je klubem s dlouholetou, a hlavně úspěšnou voltižní tradicí.
30.06.2024 20:42  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Foto: Leona Polsterová  |  Rubrika: Sport  | 
FOTOGALERIE
| FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12D

 

To se potvrdilo v hodnocení družstev jednotlivců, kterou ovládly členky Slovanu. Zlato braly ve složení Barbora Kyselá, Veronika Cábová, Vanessa Mazochová a Viktorie Svobodová. Stříbro získaly jezdkyně z TVT Motion Mnichovice Elisabeth Reslerová, Eliška Mašatová, Viktorie Minsterová, Zuzana Černá a bronzové medaile putovaly do Jezdeckého klubu Silesia Strahovice, a to zásluhou Šarloty Jaglařové, Magdalény Vybíralové, Lucie Kubíkové a Anežky Žůrkové.
 
Nejlepší juniorskou skupinou letošního šampionátu byla skupina z Jezdeckého klubu Silesia Strahovice, stříbro získala druhá skupina z téhož oddílu a třetí skončily zástupkyně pořadatelského klubu. Co se týká JK Silesia, byli jeho zástupci vůbec nejúspěšnějšími účastníky šampionátu.
 
V kategoriích jednotlivců letos chyběli senioři, a tak byli nejstaršími soutěžícími mladý jezdci. První místo vybojovala Anežka Žůrková, která cvičila s valachem slovenského teplokrevníka Leandrem-2, jehož vedl Ladislav Menšík. Její průměrná známka z dvoudenního programu měla hodnotu 6,690. Druhé místo obsadila Michaela Pachotová se Sebastianem 2. Ryzáka lonžovala Karolína Pachotová. Bronz zůstal ve Frenštátu díky výkonům Veroniky Cábové, jež cvičila se zkušeným reprezentačním koněm Aladinem. Lonžoval ho Ondřej Svoboda.
 
V kategorii juniorů A padla nejvyšší známka. Vítězka a novopečená mistryně republiky Elisabeth Reslerová zapsala průměrnou známku 8,030. Juniorka cvičila s běloušem White Magic, jehož lonžoval Bohdan Resler. Další dvě pozice braly členky domácího oddílů. Druhé místo obsadila Vanessa Mazochová a třetí byla Viktorie Svobodová. Oběma pomohl k medailím hnědák Aladin.
 
Soutěž juniorů B vyšla nejlépe Magdaléně Vybíralové. Zlato vybojovala s Leandrem-2, stříbro brala Tereza Jonsztová se Sebastianem a třetí příčku obsadila Barbora Šilhánková na kladrubském valachovi jménem Rudolfo Amistad V-46.
 
Timea Csenkey se stala mistryní republiky v nejmladší vypsané kategorii – mezi dětmi. Cvičila s holštýnským hnědákem Nabi de Reve pod vedením lonžérky Libuše Hablovičové. Titul vicemistryně získala Tereza Kuklíková s Druhem, jehož lonžovala Kateřina Francová a bronz má pro letošek Andrea Šmuková s Fernandem.Apliakce EQUINET
Stáhněte si aplikaci EQUINET a mějte všechny informace o koních jako první!
FANCLUB Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
Budoucnost našich médií je i ve Vašich rukou. Podpořte nás členstvím ve fanclubu! VÍCE ZDE...
Sociální sítě Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
FB Jezdci.cz FB EquiTV.cz FB Jazdci.sk
Připojte se k tematickým skupinám Jezdci.cz na sociálních sítích Facebook a WhatsApp
Skoky Facebook WhatsApp
Drezura Facebook WhatsApp
Všestrannost Facebook WhatsApp
Spřežení Facebook WhatsApp
Voltiž Facebook WhatsApp
Vytrvalost Facebook WhatsApp
Western Facebook WhatsApp
Pólo Facebook WhatsApp
Dostihy Facebook WhatsApp
Klusáci Facebook WhatsApp
Chov Facebook WhatsApp
Ostatní Facebook WhatsApp

reklama 13A

NEPŘEHLÉDNĚTE