reklama 11A

Při KMK v Poděbradech uspěly šestileté klisny Kantiléna DK a Urschula DK

ikonka

Seriál Kritérium mladých koní 2024 v parkurovém skákání pokračoval v úterý 2. července čtvrtým kolem, které se konalo na travnatém kolbišti Jezdeckého klubu Obora Poděbrady. Mítinku se nakonec zúčastnilo pouze 34 koní.
02.07.2024 19:55  |  Autor: Josef Malinovský  |  Foto: Josef Malinovský  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12B
 
V kategorii čtyřletých klisen vyhrála Babeta z Havlova Dvora po hřebci Lamaze TN z matky Bente Skari po Lopez v sedle s Petrou Boháčovou, která obdržela 25,600 bodů. Chovatelem a majitelem klisny je Jiří Pecháček.
 
Mezi čtyřletými hřebci a valachy předvedl nejlepší výkon hřebec nizozemského chovu Poker Love P po otci Poker de Mariposa TN z matky We Love You po Krunch de Breve. Startoval s ním Jakub Štěrba a jeho výsledné skóre bylo 24,500.
 
Poměrně nízké známky uděloval komisař Luboš Kozák v soutěži pětiletých klisen. Rovných 23 bodů stačilo k vítězství Queenie 2 s Nikolou Urbancovou. Majitelkou této klisny z německého chovu Reitsport Allgäu je Magda Rothová. Otcem klisny je Quickthago VDL, matlou Tulipe po hřebci Toulon.
 
Mezi pětiletými zaujal nejvíce hřebec Li-Quite po otci Livello z matky Utopia XIV po Quite Capitol v majetku Luboše Kozáka. Chovatelem koně je Patrik Sillo z Německa a Jakub Štěrba s ním dosáhl na 25,200 bodů. 
 
Kategorie šestiletých byly pro nízký počet přihlášených spojeny do jedné. Známku 26,000 bodů získaly dvě klisny, které byly obě sedlané Zdeňkem Hruškou. Tou první byla Kantiléna DK po Untouchable z matky Balourada DK po Baloubet du Rouet. Druhou pak byla Urschula DK, jež má stejného otce. Matkou je Gladys DK po hřebci Guidam Sohn. Chovatelkou a majitelkou obou zmíněných klisen je Dana Kováčová.
 
 Apliakce EQUINET
Stáhněte si aplikaci EQUINET a mějte všechny informace o koních jako první!
FANCLUB Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
Budoucnost našich médií je i ve Vašich rukou. Podpořte nás členstvím ve fanclubu! VÍCE ZDE...
Sociální sítě Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
FB Jezdci.cz FB EquiTV.cz FB Jazdci.sk
Připojte se k tematickým skupinám Jezdci.cz na sociálních sítích Facebook a WhatsApp
Skoky Facebook WhatsApp
Drezura Facebook WhatsApp
Všestrannost Facebook WhatsApp
Spřežení Facebook WhatsApp
Voltiž Facebook WhatsApp
Vytrvalost Facebook WhatsApp
Western Facebook WhatsApp
Pólo Facebook WhatsApp
Dostihy Facebook WhatsApp
Klusáci Facebook WhatsApp
Chov Facebook WhatsApp
Ostatní Facebook WhatsApp

reklama 13C

NEPŘEHLÉDNĚTE