reklama 11D

Natálie Soukupová skončila v Olivě sedmá při sobotní Silver Tour Grand Prix

ikonka

V sobotu 13. prosince se dařilo ve španělské Olivě Natálii Soukupové, která při Mediterranean Equestrian Tour odstartovala v sobotní Silver Tour Grand Prix s výškou překážek 140 centimetrů v sedle valacha Campobasso.
13.12.2025 20:38  |  Autor: Josef Malinovský  |  Foto: poskytla Natálie Soukupová  |  FANCLUB  |  APLIKACE  |  Komentáře
reklama 12B
 
Česká reprezentantka sice v základní části parkuru jednou chybovala, ale díky nejrychlejšímu času se zařadila hned za šestici rozeskakujících se na 7. místo. 
 
V soutěži Gold 2 na výšce 145 centimetrů, která byla bodovaná do FEI Longines Ranking, Soukupová v sedle hřebce Flachaou po bezchybné první fázi v té druhé inkasovala osm trestných bodů a skončila na 26. pozici. 
 
V Olivě startuje i Petr Netušil, jenž při Bronze 3 do 130 centimetrů byl na valachovi Cedrik čtrnáctý. O deset řádků níže figuroval s klisnou Laudana během Bronze Tour Final s překážkami do 140 centimetrů. Kompletní výsledky najdete POD ODKAZEM NÍŽE.
 
 
reklama 13B

NEJNOVĚJŠÍ
NEPŘEHLÉDNĚTE