reklama 11C

Dění v týdnu: Kellnerová míří do St. Tropez, juniory čekají Poháry národů

ikonka

Přelom května a června bude, co do jezdeckých akcí, podobně vytížený jako všechny květnové víkendy. V St. Tropez se odehraje další kolo seriálu Global Champions, tentokrát s účastí Anny Kellnerové. Startovat bude i Sára Vingrálková.
29.05.2024 11:30  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Foto: poskytlo tiskové středisko Global Champions - ilustrační foto  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12D

 

Anna Kellnerová je na soupisce přihlášených jezdců po boku kolegů z týmu Prague Lions Pietra Devose a Thibeaua Spitse. Sára Vingrálková patří k družstvu Scandinavian Vikings. Týmová soutěž bodovaná do Global Champions League je na programu v pátek 31. května, Velká cena se pojede o den později.
 
I na jiné evropské mítinky jsou přihlášení čeští parkuroví jezdci. Početná ekipa míří do Šamorína, kde se vedle soutěží CSI pojedou i Poháry národů v mládežnických kategoriích. Juniorský tým nastoupí i do Nations Cupu při CSIOJ v Zuidwolde. Skákat se bude také v Lieru nebo Riesenbecku. Do rakouského St. Margarethen vyrazí drezurní jezdci a Česko bude mít zastoupení i na CPEDI ve St. Paura. 
 
Na domácí scéně proběhne další kvalifikace Zlaté podkovy ve všestrannosti, a to v Humpolci. Skákat se bude v Ptýrově, Suché nebo Židovicích. Olomouc se stane dějištěm dalšího mítinku v rámci Amateur Jump Tour. V kalendáři České jezdecké federace jsou i drezurní a voltižní závody. Celkem je v plánu sedmnáct tuzemských akcí. Navazovat na ně bude v úterý 4. června parkurové Kritérium mladých koní v Ptýrově.
 FANCLUB Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
Budoucnost našich médií je i ve Vašich rukou. Podpořte nás členstvím ve fanclubu! VÍCE ZDE...
Sociální sítě Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
FB Jezdci.cz FB EquiTV.cz FB Jazdci.sk
Připojte se k tematickým skupinám Jezdci.cz na sociálních sítích Facebook a WhatsApp
Skoky Facebook WhatsApp
Drezura Facebook WhatsApp
Všestrannost Facebook WhatsApp
Spřežení Facebook WhatsApp
Voltiž Facebook WhatsApp
Vytrvalost Facebook WhatsApp
Western Facebook WhatsApp
Pólo Facebook WhatsApp
Dostihy Facebook WhatsApp
Klusáci Facebook WhatsApp
Chov Facebook WhatsApp
Ostatní Facebook WhatsApp

reklama 13D

NEPŘEHLÉDNĚTE