reklama 11B

Češi startují na CDI Gössendorf. Vášáryová ovládla úvodní juniorskou soutěž

ikonka

V rakouském Gössendorfu probíhají mezinárodní drezurní závody, při nichž měla při čtvrtečním zahájení Česká republika zastoupení ve třech kategoriích. V juniorské týmové soutěži dokázala zvítězit Johana Vášáryová s Bona Deou s hodnocením 71,465%.
28.03.2024 15:14  |  Autor: Vojtěch Kroupa  |  Foto: Łukasz Kowalski, poskytla Johana Vášáryová  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12C

Mezi juniory se dále dařilo Barboře Krejčířové, která sedlala v obdélníku hřebce Serana a s výslednou známkou 67,677% skončila čtvrtá. V pony kategorii na čtvrtou příčku dosáhla Lucie Kodytková s valachem Belagio SH, když obdržela 67%.
 
Jediná dvojice startující v kategorii pro sedmileté koně reprezentovala rovněž Českou republiku. Michal Košťál a oldenburský hřebec Varadero získali 70,036%.
 

Výsledky sledujte POD TÍMTO ODKAZEM.
Veškerý obsah na webech Jezdci.cz, EquiTV a EquiRada je dostupný zdarma. Kvalitní materiály ovšem něco stojí a příjmy z reklamy chod redakce plně nepokryjí. Příspěvkem 100 Kč podpoříte naši autorskou tvorbu a získáte 1 měsíc členství ve fanclubu. Další podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM.

Komunity na síti

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B

NEPŘEHLÉDNĚTE