reklama 11C


reklama

Zimní jezdecký pohár dětí na ponících zná královické finalisty

 18.03.2019 21:22 | AUTOR

ikonka Zimní jezdecký pohár dětí na ponících čeká tento týden velké finále. Účastnit se ho bude dvacet jezdců, kteří získali nejvíce bodů při kvalifikačních soutěžích tohoto seriálu. Poslední se konalo o víkendu v Tlumačově u Zlína.
reklama 12D
Poslední kvalifikační kolo Zimního jezdeckého poháru, které se konalo v areálu Zemského hřebčince Tlumačov, hodně zamíchalo pořadím pony jezdců. Nejúspěšnější byla Eliška Petrusová, ta zvítězila s poníkem Juráškem a s Kačenkou skončila druhá. S oběma je již přihlášená na finále celého seriálu, které proběhne tuto sobotu v Královicích u Slaného během velkého Jezdeckého festivalu. Také tam by Eliška ráda vyhrála, ale postupně střádá plány i na letní jezdeckou sezonu. „Rozhodně bych chtěla jet na mistrovství. A to mi asi tak bude stačit.“ Pony soutěže se v Královicích konají tento týden nejen v sobotu, ale i v pátek. Možnost vyzkoušet si jízdu na ponících budou mít i děti, které se na závody přijdou jen podívat.

Zdroj: Česká televize – KLIKNĚTE ZDE


reklama 13C

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé. 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace