reklama 11D


reklama

Helebrantová má další titul z mistrovství ČR pony

 17.08.2016 14:31 | AUTOR

ikonka Jezdecký sport má hned tři olympijské disciplíny – drezuru, parkury a všestrannost. A právě ve dvou z nich bojovali ve Zduchovicích na Příbramsku děti na ponících o tituly mistrů České republiky.
reklama 12B
V drezurních soutěžích se pokoušela obhájit vítězství z loňského mistrovství republiky Anna Helebrantová s poníkem Mateo di Belle. Sice nakonec skončila v této disciplíně třetí, ale zlatou medaili si přesto ze Zduchovic odvezla i letos. Přemožitele totiž tentokrát nenašla v parkurovém skákání, které jí baví ještě víc. „Já drezuru nemám tak úplně ráda, ale vím, že je to důležité při ježdění, protože potom se dá právě takto hezky zkracovat bez problémů ve skocích. Takže je to důležité oboje.“ Během mistrovství si Anička našla čas i na sledování svých velkých vzorů při olympijských hrách. „Koukala jsem se na drezuru na záznam. Viděla jsem jen pár koní, ale koukala jsem se. – A komu budeš fandit ve skocích? – Ve skocích asi Scotu Brashovi.“ Na sportovním programu České televize se můžete tento týden podívat na olympijské jezdecké soutěže a po jejich skončení i na záznam mistrovství České republiky dětí na pony.

Zdroj: Česká televize – KLIKNĚTE ZDE


reklama 13C

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé. 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace