NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Vítězné loučení se sezonou: Dvouletý Hazarder se prosadil v Pise

 27.12.2020 17:12 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Dvouletý hřebec Hazarder ze stáje Dr. Charvát se stal posledním rovinovým vítězem z českého tréninku v roce 2020. Svěřenec Pavla Tůmy v neděli získal dostih nezvítězivších Premio Polifemo Orsini na 2000 metrů v Pise. V jeho sedle byl Luca Maniezzi.

reklama 12C

Harzandův syn bodoval při druhém startu své kariéry, debutoval začátkem října třetím místem v Bratislavě. Původně měl startovat ještě 21. listopadu na závěrečném mítinku v Chuchle Areně Praha, nevstoupil však do startovacích boxů. V neděli už zanechal výrazně lepší dojem a krásným finišem si připsal jistý úspěch o půl délky.

České dostihy měly v Pise zastoupení i v listed Premio Piazza Dei Miracoli na 2200 metrů. Pětiletý valach Eaglewings ze stáje MUDr. Evy Nieslanikové se však při druhém představení na blacktype scéně nedostal přes dvanácté místo.

Ilustrační foto: Bohumil Křižan, Jockey Club ČRK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace