EquiTV ŽIVĚ: dostihy, chladnokrevníci, paravoltiž, working equitation
reklama 11D

Velká cena Brna v květnu bude. Český skokový pohár 2021 dostal výjimku

 19.04.2021 20:55 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Český skokový pohár obdržel výjimku Ministerstva zdravotnictví ČR a Národní sportovní agentury pro pořádání letošního ročníku. Informaci potvrdil redakci Jezdci.cz event manažer Asociace ČSP Aleš Suchánek. Seriál začne 8. a 9. května v Brně Veveří.

reklama 12A
 
Český skokový pohár 2021 měl původně začít v Hořovicích již ve dnech 14. až 18. dubna, ale začátek domácí parkurové extraligy byl odložen mj. kvůli obavám ze šířící se nákazy herpesvirem EHV-1. Výjimku Ministerstva zdravotnictví ČR zástupci Asociace ČSP obdrželi nakonec až 19. dubna. 
 

Psali jsme: Český skokový pohár čeká největší změna za 20 let: Super Grand Prix

 
Seriál má naplánováno celkem dvanáct kol. Po Brně by měli následovat Hradištko u Sadské, Ostrava – Stará Bělá, Praha – Velká Chuchle, Olomouc, Zduchovice u Kamýku nad Vltavou, Opava – Kateřinky, Ptýrov u Mnichova Hradiště, Frenštát pod Radhoštěm, Suchá u Litomyšle, a nakonec Martinice u Březnice, kde poslední Velká cena proběhne v sobotu 25. září a o den později Super Grand Prix s celkovou minimální dotací 250.000 Kč. Náhradní termín Velké ceny Hořovic zatím nebyl oznámen.
 
Foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE